تفریحات دبی و لوکس بودن آنها

دبی یکی از مقاصد لوکسی است که اکثر توریست های ثروتمند را به خاطر تفریحات دبی و جذابیت آن به سمت خود می کشاند. این گردشگران در قالب تور مسافرتی به این شهر سفر می‌کنند و یکی از اشرافی ترین و خاص ترین لحظات را در تور دبی تجربه خواهند کرد. جدای از جذابیت‌های بصری شهر و مناظر فوق لوکسش انواع و اقسام تفریحات خاص برای گردشگران ثروتمند این شهر رویایی ترتیب دیده شده که در این مقاله تفریحات دبی اشاره خواهیم کرد . با ما همراه باشید.


تور بیابان گردی و یکی از محبوب ترین تفریحات دبی

بیابان‌گردی و سافاری یکی دیگر از تفریحات دبی گران دبی است و نباید در تور دبی از آن غافل شوید. در این تور یک روزه‌ ی فوق العاده می‌توانید از رقص‌های محلی لذت ببرید، شترسواری، قدم زدن بر روی شن‌های طلایی رنگ بیابان و سکوت و آرامش کویر، حسی فوق العاده را به شما منتقل خواهد کرد. از جهت دیگر مناظر خاص و زیبای کویر و تماشای غروب آفتاب در طبیعت بکر بیابان یکی از جذاب‌ترین تفریحات در تور دبی شما خواهد بود.

تفریحات دبی

 تور کشتی های تفریحی

با همراهی این قایق‌های فوق لوکس و اشرافی می‌توانید به زیباترین مناظر خلیج فارس سفر کنید. این قایق‌های لوکس تجربه‌ای عالی از سفرهای دریایی را به شما ارائه می‌کنند. سکوت و آرامش منطقه از یک سو و زیبایی‌ها و مناظر باور نکردنی دریا از سوی دیگر به شما برای گذراندن تور یک روزه‌ای عالی کمک خواهند کرد. می‌توانید از سکوت لذت ببرید، در جمع دوستانتان لحظاتی خوش را سپری کنید یا با استفاده از تجهیزات کامل ماهیگیری به ماهیگیری بپردازید.

تفریحات دبی

سفرهای خصوصی هوایی

این تورمسافرتی منحصر به فرد هوایی به صورتی طراحی شده که بتوانید از تک تک مناظر منحصر به فرد و زیبای منطقه بازدید کنید. تنها فرقش در این است که در این تور مسافرتی ویژه از فراز زمین شاهد این جذابیت‌ها خواهید بود. می‌توانید به زیباترین مناطق دبی و خلیج فارس سر بزنید. منظره‌ای عالی از شهر دبی را مشاهده کنید و غرق در یک تور یک روزه‌ کاملا لوکس و گران قیمت شوید.

تفریحات دبی

رستوران های خاص

کم نیست تعداد رستوران‌های فوق العاده و تراز اولی که می‌توانید در دبی از آنها لذت ببرید. این رستوران‌ها با طراحی خاص و منحصر به فرد خود فضایی ارام، جذاب و لوکس را به گردشگران تور دبی ارائه می‌دهند تا در آرامش از لذیذ ترین و گران قیمت‌ترین غذاها لذت ببرند. می‌توانید بنا بر تمایل به رستوران‌های سرباز دبی مراجعه کنید. این رستوران‌ها را می‌توانید در هتل‌های لوکس و تراز اول شهر پیدا کنید و ساعاتی رویارویی را در آنجا بگذرانید.

تفریحات دبی


فراری اجاره کنید

یکی از جالب ترین فعالیت هایی که می‌توانید درطول تور دبی تجربه کنید، کرایه کردن یک خودروی فوق لوکس فراری است. به طور حتم این جریان می‌تواند رویای علاقه مندان به این خودروی اشرافی و فوق گران را به واقعیت بدل کند. رانندگی با فراری در خیابان‌های لوکس دبی می تواند بهترین تجربه‌ی شما از رانندگی محسوب شود و بخشی ویژه در سفرنامه ی دبی شما را به خود اختصاص دهد.


تفریحات دبی


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

نظر شما برای ما مهم است
با ما راحت باشید و سخن بگویید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 3 =