باغ وحش و پارک سافاری ورد بانکوک

باغ وحش سافاری ورد بانکوک از بزرگ ترین باغ وحش هایی است که در تایلند وجود دارد. اگه شما از کسانی هستید که به دنبال هیجان هستید و می خواهید حیوانات درنده را از نزدیک ببینید به شما پیشنهاد می کنیم که در سفر خود به بانکوک به باغ وحش و پارک سافاری ورد بانکوک حتما سربزنید، آنجا حیوانات به صورت آزادانه زندگی می کنند.

تقریبا حدود قرن بیستم این باغ وحش به دو دسته تقسیم شد. قسمت اول که شامل باغ وحشی است که در آن حیوانات آزاد هستند و شما می توانید به وسیله ماشین و یا وسایل نقلیه ای که برای شما تهیه کرده اند وارد این قسمت شوید. در این قسمت مکانی مخصوص برای پرندگان در نظر گرفته شده است. قسمت دوم شامل آبزیان، باغ وحش سنتی، غرفه‌های فروش مواد غذایی ، فروشگاه‌های مخصوص فروش کالاهای خاص شهر بانکوک برای سوغات است، می شود.

سافاری ورد بانکوک

این باغ وحش یکی از زیباترین قشنگ ترین از مناطق طبیعی بانکوک می باشد. در قسمت اول این باغ وحش، شما با حیوانات گیاه خوار نظیر گورخر، شتر، بزکوهی، آهو، کرگدن، شتر مرغ، پلیکان، لک لک آفریقایی و برخورد می کنید که به آرامی در کنار هم زندگی می کنند. در هنگام عبور از میان آنها می توانید از ماشین پیاده شده و عکس بگیرید. ولی باید نکات زیر را رعایت کنید:
• آرام رانندگی کنید
• به حیوانات غذا ندهید
• از زدن بوق و ایجاد سر و صدا جدا خودداری نمایید

باغ وحش

بر طبق آمار گرفته شده بزرگ ترین دسته آهو که در جهان در این باغ وجود دارد ، زمانیکه شما از کنار جاده عبور می کنید می توانید آن ها را مشاهده کنید.
در همه جای این باغ وحش حیوان ها بدون توجه به اطراف خود به حیات خود ادامه می دهند و مردم این طبیعت بکر و دست نخورده را می تواند به راحتی تماشا کند.
در صورتی که در زمان غذا دادن به این حیوانات بروید میتوانید غذا خوردن آن ها را هم تجربه کنید. بهترین زمان برای دیدن غذا خوردن حیوانات صبح زود زمانی که به حیوانات غذا می دهند هست.
زمان عبور از این قسمت حیات وحش ۴۵ دقیقه است.

باغ وحش

بعد از دیدن حیات وحش به قسمت پارک آبی این باغ وحش می رسید. اینجا بهترین مکانی است که هم خوشگذرانی انجام دهید و هم اطلاعات کاملی را درمورد حیوانات می توانید به دست بیاورید. در ابتدا لیست زمانبندی نمایش حیوان ها را مطالعه کنید که نمایش مورد دلخواه خودر ا بتوانید پبدا کنید و ببینید.زمان نمایش دلخواه خود که از نمایش دلفین ها، فیل ها، وکس اورانگوتان ها، توپ بازی شیرهای دریایی و …شامل می شود می توانید انتخاب کنید و از آن لذت ببرید.

باغ وحش

 

باغ وحش

و در انتها در این قسمت باغ وحش شما می توانید به زرافه ها غذا بدهید و عکس بگیرید.
این باغ وحش فضایی زیبا و هیجان انگیز هم برای حیوانات و هم برای انسان ها به وجود آورده است. که در کنار هم زندگی کرده و لذت ببرند.

باغ وحش

اطلاعات کلی درباره باغ وحش و پارک سافاری ورد بانکوک

هزینه بلیط پارک وحش: بزرگسالان ۴۰۰ بات، کودکان ۳۰۰ بات
هزینه بلیط پارک آبی : بزرگسالان ۷۰۰بات ، کودکان ۴۵۰ بات
در صورت خرید پکیجی برای کل مجموعه برای بزرگسالان ۹۰۰ بات و برای کودکان ۵۵۰ بات می‌بایست هزینه کرد.
آدرس باغ وحش و پارک سافاری ورلد بانکوک
۹۹ Panyaintra Road Samwatawantok, Klongsamwa, بانکوک, تایلند
ساعت کار باغ وحش و پارک سافاری ورلد بانکوک
ساعات کار باغ وحش :۹صبح تا ۵ بعد از ظهر ساعات کار پارک آبی : ۹صبح تا ۶ بعد از ظهر
مدت پیشنهادی بازدید : ۴ تا ۸ ساعت
منطقه : Klongsamwa (خلانگ سام وا)
مساحت : ۱٫۰۱۹ متر مربع
سال افتتاح : فوریه ۱۹۸۸


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

نظر شما برای ما مهم است
با ما راحت باشید و سخن بگویید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =